25 Temmuz 2013 Perşembe

'ojesizcikmamabi.blogspot.com' Konuk Yazar Çekiliş Katılımcısı #3

      Merhaba arkadaşlar.. Bugün etkinliğimizin 3.günündeyiz. Bugünkü konuğumuz Just Beautiful sloganıyla Ojesizcıkmamabi bloğunun sahibesi Bilge.. Bakalım Bilge'nin bizim için yaptığı manikür nasılmış :)


      Herkese merhabalar! İsteğim ve kontrolüm dışında uzunca bir ara verdim, beni bu uzun aradan çekip çıkaransa Oje Bahçesi'nin nadide çiçeği İrem ile Mathilda'nın Dünyası'nın çiçeği burnunda bloggerı Merve'nin bu etkinliği oldu. Buradan onlara hem organizasyonları hem ilgileri için teşekkür ederim. Etkinlik kapsamında katılanlar sevdikleri ojelerini ya da manikürlerini tanıtacaklardı, ben de manikürümü tanıtmayı seçtim veee karşınızdayım!
 Manikürümün adı, Fifty shades of purple:)
Eheh.Adından da anlaşılabileceği gibi, morun tonlarının bir araya geldiği oldukça basit ve zarif bir manikür oldu. Yaparken şunlardan esinlendim:
Yapımı oldukça basit. İhtiyacımız olanlar: Nude oje, belirlediğimiz rengin tonlarındaki ojeler ve düz ince bir nail art fırçası. Ben şunları kullandım:
 Pastel 101, Kalyon 221, Catherine Arley 26, Alix Avien 248, Rimmel London 170 Lively Lilac, Golden Rose 78. Fırçayı daha net görmek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Koruyucumuzu sürdükten sonra, tırnaklarımıza nude bir oje sürerek işe başlıyoruz. Ardından belirlediğimiz rengin tonlarını sırayla bir kağıda damlatıp, her bir rengi tırnağımızın kökünden ucuna doğru zayıflatarak tek hamlede sürüyoruz. Bunu her ton için uyguluyoruz, top coatumuzu sürüyoruz ve mutlu son.Bu kadar! Etkinliğimiz hayırlı uğurlu olsun:)1 yorum:

 1. Merhabalar;
  Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  65. takipçiniz benim.
  Bu arada çok hoş bir çekilişim var, muhakkak beklerim :)
  Sevgiler
  http://http://whiteglaze.blogspot.com/2013/08/beyaz-srn-buyuk-cekilisi.html
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...