27 Temmuz 2013 Cumartesi

Ojebahçesi ile Konuk Yazar Çekilişi # 2.Hafta

Merhabalar :)  
Önce ki hafta yeni bloggerlarımızdan Eda, Sevgili B.Bilge, Sevgili  Madame Kokoş ve Sevgili OjeBalonjoje yazılarını bizim için yazmışlardı. Bu hafta isteyen herkes katılabilsin, bize konuk olabilsin diye konumuzu çok geniş tuttuk. Daha önce yaşadığımız bir kaç sorun ve nail artta çok başarılı olamadıklarını o yüzden katılamadıklarını söyleyen sevgili arkadaşlarımız için bu haftayı 'Yaz Renkleri' yaptık. Yani yayın yelpazemizi çok daha geniş tuttuk. 'Yaz Renkleri' dediğimizde biraz daha açıklamak gerekirse her türlü şeyi yazabilirsiniz. Bu yaz kombinleriniz olabilir, yaz için yaptığınız bir manikür olabilir, yazın en çok kullanmayı sevdiğiniz ürünler olabilir, yaz için makyaj olabilir, kıyafetleriniz olabilir, favori ürünleriniz olabilir yani her şeyi yapabilirsiniz aklınıza gelen en uygun en keyifli bulduğunuz yazı ile bize konuk yazar olabilirsiniz :) 
Tek bir şartımız var bu etkinliği blogunuzda duyurmanız. Ayrıca daha önce yaşadığımız sorunlar yeniden olmasın diye gerçekten katılmak isteyenler bizi takip etmeliler çünkü bu etkinlik bir çekilişe bağlanacak bildiğiniz gibi..
Etkinliğe katılmak isteyenler haftaya cumartesi yani 03.08.2013 tarihine kadar ojebahcesi@hotmail.com yada baytar.merve@hotmail.com adresine yazınızı, duyuru linkinizi mail atmanız ve bu postun altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli :) 
Not: Tek bir ricamız var katılmak istediğinizi belirttikten sonra oldu ki bir aksilik oldu ya da hiç hesapta olmayan bir olay yaşadınız bir yere gitmeniz gerekti yazıyı yetiştiremeyeceksiniz, lütfen bize geri dönüş yapın. Çünkü bize katılacağınızı söyledikten sonra biz sizin yazınızı bekliyoruz ve sonra yazı gelmediğinde bizim için sıkıntı oluyor. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz..

Eee kimler katılıyor bakalım ^^ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...